Zdravé recepty

Zdravé recepty, jsou základem pro zdravou výživu, a to je vaření nejen chutně, ale především zdravě a racionálně, tedy pro štíhlou linii, a zdravou výživu. A právě v kombinaci se zdravotně nezávadným litinovým nádobím SKEPPSHULT toho lze snadno dosáhnout. Zdravé recepty + litina SKEPPSHULT, je ta nejlepší volba pro váš zdravý životní styl.

Z čeho vycházejí zdravé recepty a zásady zdravého vaření i stravování? Kromě používání zdravotně nezávadného nádobí je to i minimalizace množství použitého tuku nebo oleje, volba správných surovin a vhodně zvolená velikost porcí. To vše nám umožní vaření na kvalitním nádobí z čisté litiny. Můžeme na ní totiž nejen vařit, ale i dusit, péct, smažit a připravovat omáčky či kompletní jídla. Ke zdravému vaření patří i příprava pokrmů nebo jednotlivých surovin na páře, která je v pánvi wok nebo v litinovém hrnci s použitím pařníku snadná a rychlá, použít můžeme pro zvýšení efektivity i poklici.

Příprava palačinek, lívanců a tortil se obejde bez tuku nebo s minimálním potěrem pánve, také při grilování na speciální pánvi postačí minimum tuku. Na litině můžeme opravdu snadno připravit zdravé recepty, vařit současně chutně, rychle a přitom velmi zdravě!