Platební a dodací podmínky

Možnosti platby.

 

Při objednávce z ČR.

Dobírkou :

Zboží zaplatíte doručovací službě při převzetí zásilky.

Předem bankovním převodem:

V potvrzení Vaší objednávky je  č. účtu i variabilní symbol. Částku je třeba převést do 10 dnů, jinak se objednávka stornuje. Po obdržení platby na náš účet Vám bude zboží ihned odesláno.

Do zahraničí neposíláme.

Množstevní slevy při (jednotlivém) nákupu nad: 13000 Kč - 5%; 23000 Kč - 10%; 29000 Kč - 15% (platí pouze při odebrané zásilce a ponechání si zboží).

Na veškeré zboží je zákonná záruční doba 2 roky.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dodací podmínky.

  1. Místem dodání zboží je přesná adresa uvedená kupujícím v objednávce zboží (žádný P.O. BOX, žádné "poste restante"). Zásilky jsou zasílány prostřednictvím přepravní služby DPD, GLS (prodejce si vyhrazuje právo případně změnit přepravní společnost). Zákazník souhlasí s touto přepravou a zároveň si objednává tuto službu, ke které je pak ve vztahu jako přímý odběratel a případné reklamace, apod. spojené s touto službou jako příjemce, si řeší sám.
  2. Není-li v popisu u výrobku (popř. v info textu), nebo jiným (i dodatečným) způsobem (např. emailem, telefonicky) uvedeno jinak, objednané zboží obdržíte během 5 pracovních dnů po obdržení objednávky (popř. platby předem).
  3. Ke každé dodávce zboží bude přiložen prodejní doklad který slouží současně jako dodací a záruční list.
  4. Přechod vlastnického práva ke zboží na zákazníka, vzniká jeho zaplacením.


Tarify přepravného a balného.

pro objednávky z ČR:

nyní nově: dopravné a balné je zdarma - tedy 0Kč - platí pouze při odebrané zásilce a ponechání si zaslaného zboží. V opačných případech platí: za 1ks zboží 179Kč, 2ks 189Kč, 3ks 199Kč, 4ks 229Kč, 5ks a více - 299Kč. Navíc za každou nevyzvednutou zásilku která se vrátí zpět, je poplatek ve výši 100 Kč

 

Do zahraničí neposíláme.

všechny ceny jsou včetně DPH