Platební a dodací podmínky

Možnosti platby.

 

Při objednávce z ČR.

Dobírkou :

Zboží zaplatíte doručovací službě při převzetí zásilky.

Předem bankovním převodem:

V potvrzení Vaší objednávky je  č. účtu i variabilní symbol. Částku je třeba převést do 10 dnů, jinak se objednávka stornuje. Po obdržení platby na náš účet Vám bude zboží ihned odesláno.

Do zahraničí neposíláme.

Množstevní slevy při (jednotlivém) nákupu nad: 11500 Kč - 5%; 20000 Kč - 10%; 26000 Kč - 15% (platí pouze při odebrané zásilce a ponechání si zboží).

Na veškeré zboží je zákonná záruční doba 2 roky.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dodací podmínky.

  1. Místem dodání zboží je přesná adresa uvedená kupujícím v objednávce zboží (žádný P.O. BOX, žádné "poste restante"). Zásilky jsou zasílány prostřednictvím přepravní služby DPD, GLS (prodejce si vyhrazuje právo případně změnit přepravní společnost). Zákazník souhlasí s touto přepravou a zároveň si objednává tuto službu, ke které je pak ve vztahu jako přímý odběratel a případné reklamace, apod. spojené s touto službou jako příjemce, si řeší sám.
  2. Není-li v popisu u výrobku (popř. v info textu), nebo jiným (i dodatečným) způsobem (např. emailem, telefonicky) uvedeno jinak, objednané zboží obdržíte během 5 pracovních dnů po obdržení objednávky (popř. platby předem).
  3. Ke každé dodávce zboží bude přiložen prodejní doklad který slouží současně jako dodací a záruční list.
  4. Přechod vlastnického práva ke zboží na zákazníka, vzniká jeho zaplacením.


Tarify přepravného a balného.

pro objednávky z ČR:

nyní nově: dopravné a balné je zdarma - tedy 0Kč - platí pouze při odebrané zásilce. V opačných případech platí: za 1ks zboží 159Kč, 2ks 169Kč, 3ks 179Kč, 4ks 199Kč, 5ks a více - 399Kč.

 

Do zahraničí neposíláme.

všechny ceny jsou včetně DPH