Platební a dodací podmínky

Možnosti platby.

 

Při objednávce z ČR.

Dobírkou :

Zboží zaplatíte doručovací službě při převzetí zásilky.

Předem bankovním převodem:

V potvrzení Vaší objednávky je  č. účtu i variabilní symbol. Částku je třeba převést do 10 dnů, jinak se objednávka stornuje. Po obdržení platby na náš účet Vám bude zboží ihned odesláno.

Do zahraničí neposíláme.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dodací podmínky.

  1. Místem dodání zboží je přesná adresa uvedená kupujícím v objednávce zboží (žádný P.O. BOX, žádné "poste restante"). Zásilky jsou zasílány prostřednictvím přepravní služby GLS (prodejce si vyhrazuje právo případně změnit přepravní společnost). Zákazník souhlasí s touto přepravou a zároveň si objednává tuto službu, ke které je pak ve vztahu jako přímý odběratel a případné reklamace, apod. spojené s touto službou jako příjemce, si řeší sám.
  2. Není-li v popisu u výrobku (popř. v info textu), nebo jiným (i dodatečným) způsobem (např. emailem, telefonicky) uvedeno jinak, objednané zboží obdržíte během 5 pracovních dnů po obdržení objednávky (popř. platby předem).
  3. Ke každé dodávce zboží bude přiložen prodejní doklad který slouží současně jako dodací a záruční list.
  4. Přechod vlastnického práva ke zboží na zákazníka, vzniká jeho zaplacením.


Tarify přepravného a balného.

pro objednávky z ČR:

nyní nově: dopravné a balné je zdarma - tedy 0Kč - platí pouze při odebrané zásilce. V opačných případech platí: za 1ks zboží 129Kč, 2ks 139Kč, 3ks 149Kč, 4ks 169Kč, 5ks a více - 199Kč.

 

Do zahraničí neposíláme.

všechny ceny jsou včetně DPH