Litinové nádobí SKEPPSHULT - aneb proč nekupovat Čínu

Litinové nádobí bývá označováno jako nádobí na celý život. Při investici do tohoto nádobí je potřeba hledět zejména na kvalitu a zdravotní nezávadnost. Pokud tedy hledáte kvalitu, na kterou se můžete spolehnout, rozhodně stojí za uvážení litinové nádobí SKEPPSHULT, splňující veškeré tyto nároky.

Jedná se o světoznámé litinové nádobí švédské výroby z nejlepší litiny na světě. Poctivá rukodělná výroba švédských mistrů má hlubokou tradici již od roku 1906. Své výrobky vyrábějí z nejlepších surovin na světě.

Obrovskou výhodou tohoto nádobí je jeho univerzálnost. Je možné jej používat i všude tam, kde ostatní – například nerezové či smaltované nádobí lze těžko používat, třeba při grilování, kdy dochází k vysokým teplotám a podobně. Lze jej tedy používat jak na vaření, tak i na pečení a grilování. Navíc je možné jej použít na všech tepelných zdrojích včetně indukce.

Dalším velmi výrazným faktorem je skutečnost, že na rozdíl od běžných druhů nádobí, kdy se vlastnosti nádobí vlivem času zhoršují, u litinového nádobí SKEPPSHULT je tomu právě naopak. Čím je toto nádobí starší a používanější, tím lepší má vlastnosti.

V dnešní době se na trhu objevuje již obrovská nabídka různého litinového nádobí a často se v těchto nabídkách velice těžko orientujeme. Měli bychom tedy být ve výběru velmi obezřetní a zjistit si předem původ zboží, zdravotní nezávadnost a kvalitu, abychom později nebyli zklamáni, že výrobek nesplnil naše očekávání.  Rozhodně se v tomto případě nevyplatí, orientovat se pouze podle ceny.

Pokud tedy chcete vsadit na skutečnou jistotu, rozhodně se vyplatí nádobí SKEPPSHULT.

Důvody:

  • Zdravé vaření – kvalitní litina do jídla neuvolní ani vlivem vysoké teploty žádné zdraví škodlivé látky.
  • Vysoká výdrž – litinové nádobí vydrží téměř všechno, ať už se jedná o vaření, pečení či grilování při jakýchkoliv vysokých teplotách. Dát pánev na gril, není v tomto případě žádný problém.

Počáteční (byť i vyšší) cena se vyplatí – nádobí bez problémů vydrží sloužit po generace, tudíž v konečné fázi ušetříte.

Závěrem lze tedy konstatovat, že zakoupením kvalitního litinového nádobí SKEPPSHULT s jistotou zakoupíte správný produkt ze 100 % švédské litiny, 100 % zdravotní nezávadnosti, se kterým budete po celá léta velice spokojeni.