Top recepty

Jaké top recepty můžeme uplatnit při vaření v litinovém nádobí? Pochopitelně záleží na množství připravovaných surovin a na tom, zda budeme vařit pro děti, seniory, diabetiky nebo pro partu přátel, kteří si raději dají něco trochu pikantního nebo dokonce pálivého. Litina nám umožní připravit tradiční "čínu" podle původních receptů stejně jako podle těch, v nichž se používají poslední novinky, vyvinuté pro orientální kuchyni. K přípravě výborně poslouží nejen hrnec nebo klasická pánev, ale zejména stále populárnější speciální vypouklá pánev wok.

Milovníci barbecue a dalších grilovacích specialit ocení čtvercové, obdélníkové i oválné grilovací pánve s drážkovaným dnem, na nichž je grilování mnohem snadnější než na jednoduché mřížce. Navíc je využijeme i opři grilování v uzavřených prostorách, kromě otevřeného ohně se hodí i na elektrický či plynová sporák nebo indukci.

Příprava sladkých i slaných koláčů nebo lívanců bude snadná a rychlá s pomocí vhodně zvolené litinové pánve, v nabídce výrobků Skeppshult si snadno vybere každý podle potřeby pro své top recepty

V litinovém nádobí podle tradičních i zcela nových receptů upečeme drůbež. usmažíme ryby nebo podusíme jakékoli jiné maso, rozhodně za doporučení stojí i stále oblíbenější vaření v páře. Litina se prostě hodí na jakýkoli recept a výsledek vždycky potěší!