Gril

Pořídili jste si venkovní gril a ne pokaždé jsou výsledky takové, jaké byste chtěli, po jakých toužíte a jaké jste občas viděli u svých přátel? Kdepak, není to vaší nešikovností, nezkušeností ani špatnými surovinami, vyzkoušejte rukodělně vyrobenou litinovou grilovací pánev Skeppshult a uvidíte, že to bude o něčem jiném. Anebo grilovací plát.

Tradiční grilování na mřížce totiž s sebou občas přináší kolísání teploty, nestejnoměrné vyzařování žáru z dřevěného uhlí a v neposlední řadě odkapávající tuk nebo marinádu, která se v žáru připaluje a navíc může být důvodem ke vzniku nevítaného kouře. Tohle všechno vyřeší snadno šikovná grilovací pánev vhodných rozměrů a tvaru, která má dno opatřené podélným drážkováním. Maso nebo jiné suroviny se tak budou grilovat podobně jako na běžné mřížce, ovšem nedochází k odkapávání tuku do ohniště a ohřev je rozložen na celou plochu grilovací pánve.

Další významnou výhodou grilovací pánve je i možnost grilování na elektrickém nebo plynovém vařiči, pokud nám počasí zrovna nepřeje a na grilované pochoutky máme přesto chuť. Využít ke grilování lze s litinovou pánví i indukční desku. Tudíž jako gril můžete použít z našeho sortimentu grilovací pánev nebo grilovací plát.